HTM, s.r.o.
Bieblova 38, 500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 532 919
mob.: +420 602 114 747
e-mail: htm@htm.cz
ÚVOD PRODUKTY KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA SERVIS / MONTÁŽ TECHNICKÁ PODPORA OBCHOD BAZAR KONTAKTY

Skartace

Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Z každého pracoviště mohou unikat informace na papírech vhozených do odpadkového koše. Tomuto úniku spolehlivě zabrání skartovací stroje, které jsou často využívány tam, kde je vyžadován nejvyšší stupeň utajení (státní správa, banky, pojišťovny).

V naší nabídce jsou veškeré typy skartovacích strojů od malých personálních až po velké centrální doplněné lisem. Zajímavou variantou jsou i skartovací stroje pro praktické zpracování obalů a papírového odpadu na balící výplň.

Osobní

  • skartovací stroje určené pro osobní použití či pro domácí kancelář. Vyznačují se především malými rozměry

Kancelářské

  • Kancelářské stroje jsou určeny pro profesionální kancelářské nasazení. Vhodné pro jednoho i menší počet uživatelů

Skupinové

  • Skupinové skartovací stroje jsou určeny pro vysoké výkony. Například do výpočetních středisek, na chodbu pro několik kanceláří a všude tam, kde je třeba skartovat velké objemy dokumentů

Speciální

  • Speciální skartovací stroje jsou přizpůsobeny hromadné skartaci CD, DVD, disket, ZIP a pod. Případně skartaci katonů na výplň při balení nebo jiným speciálním požadavkům

Skupina Osobní, Kancelářské a Skupinové se rozděluje ještě podle způsobu skartování.
Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Proužek

  • Skartovací stroje skartují tak, že vložený list papíru nařežou na proužky po celé jeho délce. Podélný řez přináší výhodu skartace většího množství dokumentů najednou než u příčného řezu.
Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti
Příčný řez
  • Skartovací stroje skartují tak, že vložený list papíru nařežou podélně na proužky a ty příčně rozdělí na krátké částice. Výhodou je vyšší stupeň utajení a výrazně větší kapacita stejně veliké odpadové nádoby než u řezu v proužku.
© Copyright HTM, s.r.o. 2006 | Mapa stránek
Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.