HTM, s.r.o.
Bieblova 38, 500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 532 919
mob.: +420 602 114 747
e-mail: htm@htm.cz
ÚVOD PRODUKTY KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA SERVIS / MONTÁŽ TECHNICKÁ PODPORA OBCHOD BAZAR KONTAKTY

Archivace

Pomůcky pro archivaci, které zajistí pořádek ve Vašich spisech, dokladech, pořadačích a jsou ideální pro různé projekty a třídění Vašich dokumentů. 


Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Zakládací obaly

Pro bezpečné a čisté uložení Vašich dokumentů. Na výběr je spousta možnotí a druhů těchto obalů. Matné, lesklé, barevné, na různé formáty papíru apod.

 Závěsné zakládací obaly

 • Zakládací závěsné obaly pro bezpečné a čisté uložení Vašich dokumentů. Na výběr je spousta možnotí a druhů těchto obalů. Matné, lesklé, barevné, na různé formáty papíru apod.
  • U - způsob zakládání
   • Obaly typu U lze otevřít vždy na jedné straně a slouží například pro zakládání do šanonů apod.
  • L - způsob zakládání
   • Obaly typu L je možno otevírat na dvou stranách, nahoře a vlevo nebo vpravo. Usnadní tím přístup k dokumentům a zakládání dokumentů je snazší.
  • Speciální
   • Speciální zakládací obaly umožňují rychlé vkládání a vyjímání všech formátů. Mohou být s přední kapsou například pro seznamy a vzorky, s postranním zasouváním s chlopní nebo vkládací desky a obálky například pro katalogy.
  • Vizitky
   • Závěsné zakládací obaly na vizitky jsou určeny speciálně k ochraně a bezpečnému ukládání vizitek. Vizitky budete mít seřazené, přehledné a bez ohnutých rohů.

Nezávěsné zakládací obaly

 • Zakládací obaly vhodné speciálně pro prezentace jako dočasná obálka nebo pro zpracování projektů. Provedení v různých barvách.


Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Rozlišovače

Rozlišovače různých barev, typů a velikostí pro vedení Vašeho pořádku. Z polypropylenové fólie nebo manila kartonu jsou ideální pro projekty a třídění Vašich podkladů.

 

 


  Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Rychlovazače

Rychlovazače jsou určeny především pro prezenace jako dočasná obálka nebo pro zpracování projektů apod. Manipulace s prospekty je velmi jednoduchá a snadno se doplňují nebo vyjímají. Možnost výběru z více druhů barev

 


Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Desky s klipem

Desky s klipem pro bezpečné uložení dokumentů. Klip zabezpečuje rychlé a snadné upnutí. Vyrábí se v různých provedeních a barvách

 


Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Spisovky

Spisovky jsou určeny pro různé projekty, podklady, produkty apod. Na výběr je několik variant provedení i barev. Například spisovky s přihrádkami, tenké nebo silné spisovky s kapsami na vizitky, popisky apod.
 • Tenké spisovky jsou vhodné pro menší objem projektů, procesů, dokumentů, různých smluv apod. Využití najdou i pro podklady k prezentacím. Různé barvy a provedení.

 • Silné spisovky jsou vhodné pro větší obejm dokumentů speciálně pro cestovní účely, ale i do kanceláře apod. Různá provedení, barvy a styly zajistí Vaši spokojenost i přehled ve vašich dokumentech.

 • S přihrádkami využijete k seřazení, urovnání a přehlednému vedení dokumentů. Přihrádky se štítky můžete využít pro popis čísel, písmen, měsíců apod. Různé barvy a provedení, s kapsami pro vizitky i popis


k

Katalogové knihy

Katalogové knihy se výborně hodí pro různé prezentace ceníků, přehledů, statistik apod. Všechny katalogové knihy jsou vybaveny speciálními obaly, které jsou navařené na vazbě. Zajišťují snadné ukládání a uchování dokumentů a díky popisovatelné přední straně nebo hřbetu se lehce orientujete.
 • Show  jsou z plastu se hřbetní kapsou. Mají proužek na hřbetu a přední straně s možností popisu. Knihy jsou vybaveny různým počtem U obalů a také si lze vybrat různé barvy knih.

 • Claro jsou vyrobeny z plastu a mají přední a hřbetní kapsu. Ideální pro orientaci například v regále díky možnosti popisu. Možnost různého počtu U obalů. Knihy s 50 a 100 U obaly jsou chráněny odolným a pevným pouzdrem. Možnost různého počtu U obalů.

 • ICE jsou z průhledného pevného plastu se hřbetní kapsou. Mají proužek na hřbetu a přední straně s možností popisu. Knihy jsou vybaveny různým počtem U obalů a dodávají se v balení obsahujícím barevný mix knih.


Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Pořadače

Pořadače jsou vhodné na uchovávání dokumentů, u kterých je potřebná možnost jejich vyjmutí, doplnění, nebo přeorganizování. V závislosti na potřebě se vyrábí v různých velikostech a s upínáním dokumentů klipem, pákovou mechanikou, nebo dvoukroužkovou vazbou
© Copyright HTM, s.r.o. 2006 | Mapa stránek
Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.